Gel de curățare facială Soraya Probio Clean pentru ten normal, 150ml

Gel de curățare facială Soraya Probio Clean pentru ten normal, 150ml

25,20 RON
 

Gel de curățare facială Soraya Probio Clean pentru ten normal, 150ml

25,20 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
liki24.ro
Descrierea produsului
Jeleul de curățare facială pentru piele normală și uscată este o formulă de gel transparentă, cu o compoziție simplă care susține microbiomul pielii. Are la baza substante de curatare blande, fara SLES si SLS. Îndepărtează eficient machiajul și toate impuritățile, redând pielii senzația de curățenie, confort și hidratare. Inulina - un prebiotic cosmetic derivat din rădăcina de cicoare. Ajută la menținerea unui echilibru sănătos al microflorei pielii, susține imunitatea naturală, oferind pielii confort, stare bună și aspect plăcut.
Biofermentul de ceai verde este bogat in antioxidanti si are un efect hidratant si revigorant.
Glicerina hidratează puternic epiderma și oferă o senzație de confort. Mod de utilizare: Aplicați jeleul pe pielea umedă a feței și spălați fața cu mișcări circulare, apoi clătiți cu apă.

Galerie

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.