FRUDIA Esență tonică facială Avocado Relief Essence Toner - 195 ml

FRUDIA Esență tonică facială Avocado Relief Essence Toner - 195 ml

80,00 RON

Ofertele pentru produsul

 

FRUDIA Esență tonică facială Avocado Relief Essence Toner - 195 ml

80,00 RON
+ 12,00 RON costul livrarii
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
ksisters.ro
Descrierea produsului
O nouă apariție a celui mai cool brand coreean de produse cosmetice Frudia este deja pe ksisters. Faceți cunoștință cu Avocado Relief Essence Toner, un toner care va ușura pielea stresată, o va îmbiba și o va hidrata în profunzime?.

Acest tonic pe bază de avocado va ajuta la stimularea propriilor apărări ale pielii, precum și la asigurarea unui ten sănătos și confortabil. Ingredientul pantenol are grijă de pielea uscată, în timp ce ingredientele botanice, inclusiv complexul jeju verde și madecassoside, ajută la calmarea pielii sensibile?.

Avocado va fi cel mai bun prieten al tău ?

Galerie

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.